Finetiket

Kuşe Kartonlar

Kuşe Kartonlar özellikle kartvizit, broşür, ilan baskısında en çok tercih edilen kağıt çeşididir. Kuşe kağıt, kil ya da farklı bir malzemenin kaplanması ile üretilir. Kuşe kağıtların yüzeyleri mat ve parlak olarak tasarlanabilir. Kuşe karton, A4 ya da A3 boyutlarında üretilir. Kağıdın gramajı değişiklik gösterir. Kuşe kağıdın üzerinde fotoğraf baskısı da farklı bir parlama ve görüntü yaratır. Broşür başta olmak üzere genellikle kartvizit, kitap, defter, kapaklarında kullanılan bu karton türünün arka yüzünde renkli baskı kullanılmaz. Yüksek baskı kalitesine sahip olan bu ürünler tanıtım amacı ile sıklıkla tercih edilir.

Kuşe Karton Kullanım Alanları Nelerdir?

Kuşe karton hazırlık aşamasında farklı işlemlerden geçirilir. Kuşe baskı, özel kaplama teknikleri kullanılması ile dikkat çekici bir görünüm ortaya çıkmasını sağlıyor. Kuşe kullanımı ürünün görsel etkisini arttıran önemli bir faktördür. Kuşe kağıt, tanıtılan ürün ve hizmet üzerinde oldukça etkilidir. Firma imajının güçlü olmasını sağlayan kuşe çalışmalar, birçok tanıtım sürecinde karşımıza çıkar. Kuşe karton üzerindeki yansıma ürün kalitesini doğrudan etkiler. Reklam başarısını arttırmak için kuşe kağıt kullanımına ihtiyaç duyulur. Kuşe kartonun kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir.

  • Reklam broşürü
  • Tanıtım broşürü
  • Dergi, kitap kapağı
  • İlan
  • Kartvizit

Kuşe Karton Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Her kağıt seçiminde dikkate edilmesi gereken bazı noktalar olduğu gibi kuşe karton seçiminde de bazı noktalara dikkat etmek gerekir.

  • Kuşe karton kullanacak kişilerin kağıtların boyut ve yüzeylerine uygun seçimler yapması oldukça önemlidir.
  • Yapılacak çalışma kadar kaliteli ürün seçimi yapmak da başarılı sonuçlar almak için çok önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda kaliteli kartonların kullanım ömürleri de daha uzun olur.
  • Piyasada çok ucuza satılan kağıtlar kağıttan beklediğiniz verimi sunmaz. Bu sebeple seçimlerinizde verimliliği ile ön plana çıkan ürünleri seçmelisiniz.
  • Kuşe kartonlar çoklu paketler halinde de satışa sunulur. Çoklu paket seçimi ile stok sorununu da ortadan kaldırabilirsiniz. Çoklu paketler, maliyet açısından da daha avantajlı olacaktır. Bütçenizi zorlamadan aynı zamanda kaliteli kuşe karton tercihinde bulunmak için Finetiket ile iletişime geçebilirsiniz.

Kuşe karton fiyatları için Fin Etiket uzman ekibiyle iletişime geçebilir, tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kuşe Kartonlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir