Finetiket

En Ucuz Etiket

Etiket; ambalajın içeriği hakkında bilgi veren yazı ve sembollere yer verilen farklı materyallerden üretilen kağıtlardır. Etiketler, ilaç sanayi başta olmak üzere kırtasiye malzemelerinde, tekstilde ve paketli kutuların üzerinde sıklıkla görülen tanıtım kağıtlarıdır. Sade görünümlü olabilecekleri gibi renkli ve baskılı kağıtlardan da oluşabilirler. Boyutları da birbirine göre farklıdır. Geniş bir kullanım alanı sunan boş etiketler termal, kuşe, sleeve gibi farklı seçeneklere sahiptir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda işinizi kolaylaştıran ve güvenlik sağlayan, en ucuz etiket çeşitlerini belirleyebilirsiniz.

Etiket Çeşitleri Nelerdir?

Birçok sektörde sundukları hizmet bakımından etiketlere ihtiyaç duyulur. İşletmeler kullanıcıların beğenilerine sundukları tasarımlarında her türlü detayı etiketler aracılığıyla iletir. Etiketler tanıtıcı ve bilgilendirici bir göreve sahiptir. Bu aşamada Etiketler, hammaddelerine göre çeşitliliğe sahiptir. Baskılı veya baskısız olarak ikiye ayrılan etiketlerde baskılı olanlar; kuşe, termal, eko termal, opak gibi çeşitlere sahiptir. Etiketlerin üzerinde yer alması istenen her türlü logo, marka ismi ya da açıklayıcı bilgilere yer verilebilir. Baskısız olan etiketler ise kullanıcının isteği üzerine sonradan yazılabilen boş etiket çeşitleridir.

En Ucuz Etiket Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Etiket modelleri, kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Ürünün üretiminde tercih edilen malzemelerin kalitesi, özellikleri ve dayanıklılığı fiyatı belirleyen en önemli unsurlardır. Etiket modelinin boyutu, şekli, hangi materyal üzerinde kullanılacağı ve nerede kullanılacağı da fiyatı belirleyen diğer önemli unsurlardır. İşletmeler tasarımlarını tanıtmak için içlerinden en ucuz olana yönelmeyi tercih eder. Tekli paketler dışında çoklu alımlar için de en uygun fiyat seçenekleri bulunur. Hem uygun fiyatlı hem de güçlü olan etiketler içinden seçim yaparak, ürünlerinizin daha uzun süreli tanıtımını yapabilirsiniz.

Genellikle çoklu olarak satılan etiketler farklı fiyatlara sahiptir. Renkli, sade ve dikkat çekici boyutta üretilen farklı seçenekler vardır. Boş etiketler de sıklıkla tercih edilir. Baskılı etiketler baskısız etiketlere göre daha pahalı olabilir. Kullanıcıya hazır olarak sunulan baskılı etiketler, başka bir işleme gerek kalmadan kullanılır. Boş etiketler ise kişinin isteği üzerine ekstra işlem uygulanan ürünlerdir. İşletmelerin, kurumların ya da kişilerin beklentileri doğrultusunda en ucuz etiket seçenekleri ile farklı tasarımlar oluşturulabilir.

En ucuz etiket fiyatları için Fin Etiket uzman ekibiyle iletişime geçebilir, tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

En Ucuz Etiket

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir