Finetiket

Sleeve Ürünler

Günümüzde pek çok ürün, özellikle shrink sleeve etiketlerin kullanılması için tasarlanır. Sleeve ürünler, ısı yöntemiyle ambalajın şeklini alır ve sıkıca sarar. Giydirme etiketler sayesinde ambalajda 360 derece görsel tasarım uygulaması yapılabilir. Sleeve giydirme etiketler başta gıda sektörü olmak üzere, ilaç, kozmetik, temizlik ve kimya sektöründe sıklıkla tercih edilir. Uygulama alanının tamamını saran bu ürünler, klasik yapışkanlı etiketlere göre daha fazla dikkat çekicidir. İlgiyi arttırmaya yönelik kullanılan bu ürünlerde daha çok canlı renkler ve estetik tasarımlar tercih edilir.

Sleeve Ürün Nedir?

Sleeve etiketler; kabın şeklini alması için etiketin ısı ile zemine uygulanan, tam renkli, 360 derece baskılı etiketlerdir. Etiketler genellikle PVC film malzemesi üzerine basılır. Genellikle plastik, cam şişeler ya da alüminyum kutularda tercih edilir. Tüm etiketler gibi, sleeve etiket de uygulama alanında marka ve ürün bilgisi eklemeye yarar. Uygulama işlemi; kabınızın şekline uyması için bir filmin buhar ya da ısı ile küçültülmesiyle oluşturulur. Sleeve ürünlerin en büyük avantajlarından biri, kabınızın şekline uyum sağlayabilmesidir.

Sleeve Ürünlerin Avantajları Nelerdir?

Sleeve ürün kullanmanın en büyük avantajlarından biri, marka hikayenizi anlatmanıza yardımcı olmasıdır. Sleeve ürünler uygulama alanına daha fazla görsellik eklemenize ya da yer alması gereken tüm düzenleyici bilgilere yer vermenize yardımcı olur.

Sleeve ürünler bir etiketten çok daha fazlasını sunabilir. Sleeve etiket, ürünlerinize büzülme kapağıyla ihtiyaç duydukları ekstra güvenliği sağlar ve herhangi bir kurcalanmaya karşı belirgin bir sızdırmazlık işlevi üstlenir. Shrink sleeve etiket, çok sayıda ürünü bir arada paketlemeye de yarar. Böylece tek bir ürün olarak sunmaya da yardımcı olur. Ürün formuna uyum sağlayan bu ürünler, farklı boyut ve şekillerdeki kapları birlikte kolayca paketlemeye yarar.

Sleeve ürün kullanmanın en önemli avantajlarından biri de çok dayanıklı malzemelerden yapılmış olmasıdır. Nem ve suya karşı dayanıklı olan bu ürünler, genellikle duş ve buzdolapları gibi nemli ortamlarda muhafaza edilen saç bakım ürünleri ve içecek kaplarında sıklıkla tercih edilir. Tüm bu özellikleri Sleeve etiket ürünlerini mükemmel bir etiketleme seçeneği haline getirir.

Sleeve ürün fiyatları için Fin Etiket uzman ekibiyle iletişime geçebilir, tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sleeve Ürünler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir